VOF-S25B-12
VOF-S25B-12
VOF-S25B-12
Numărul produsului DigiKey
179-VOF-S25B-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VOF-S25B-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 25W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 2,1A 90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
VOF-S25B-12 Modele
Putere (wați)
25 W
Producător
Bel Power Solutions
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
84%
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,10" l x 0,98" Î (50,8mm x 27,9mm x 24,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
Schemă CB, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
55024; 55032 clasa A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61204-3; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±1%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
2,1A