VOF-85B-12
Numărul produsului DigiKey
179-VOF-85B-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VOF-85B-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 85W
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
VOF-85B-12 Modele
Categorie
Curent - Ieșire 1
7.1 A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,24" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,6mm)