VOF-50B-15
Numărul produsului DigiKey
179-VOF-50B-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VOF-50B-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 51W
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VOF-50B-15 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.4 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,05" Î (101,6mm x 50,8mm x 26,6mm)