VMS-450B-48-CFS
Numărul produsului DigiKey
179-VMS-450B-48-CFS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VMS-450B-48-CFS
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 451W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 100 – 240V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
VMS-450B-48-CFS Modele
Curent - Ieșire 1
9.4 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
100 – 240V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
5,83" L x 3,15" l x 1,60" Î (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm)