VMS-450B-24-CNF
Numărul produsului DigiKey
179-VMS-450B-24-CNF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VMS-450B-24-CNF
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 451W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 100 – 240V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
VMS-450B-24-CNF Modele
Curent - Ieșire 1
18.8 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
100 – 240V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,41" l x 1,97" Î (127,0mm x 86,6mm x 50,0mm)