VMS-450B-12-CFS
Numărul produsului DigiKey
179-VMS-450B-12-CFS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VMS-450B-12-CFS
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 450W
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 100 – 240V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VMS-450B-12-CFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
37.5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
89%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Pornire/oprire la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
100 – 240V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,83" L x 3,15" l x 1,60" Î (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm)