VMS-200-12-CNF
Numărul produsului DigiKey
179-VMS-200-12-CNF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VMS-200-12-CNF
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VMS-200-12-CNF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
16.67 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
92%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,61" L x 2,44" l x 1,58" Î (117,0mm x 62,0mm x 40,0mm)