VMS-160-24
Numărul produsului DigiKey
179-VMS-160-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VMS-160-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a., 125 – 373V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VMS-160-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
4.17 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Izolație
5.656 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 125 – 373V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 0,85" Î (101,6mm x 50,8mm x 21,6mm)