VHK100W-Q24-S48
Numărul produsului DigiKey
179-VHK100W-Q24-S48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VHK100W-Q24-S48
Descriere
DC/DC CONVERTER 48V 100W
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 2,08A 36V Intrare
Modele EDA/CAD
VHK100W-Q24-S48 Modele
Curent - Ieșire (Max)
2,08A
Putere (wați)
100W
Eficiență
84%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
4,23" L x 4,01" l x 1,50" Î (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V