VHK100W-Q24-S24
VHK100W-Q24-S24
VHK100W-Q24-S24
Numărul produsului DigiKey
179-VHK100W-Q24-S24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VHK100W-Q24-S24
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 4,17A 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VHK100W-Q24-S24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Producător
Bel Power Solutions
Tensiune - Ieșire 4
Serie
Curent - Ieșire (Max)
4,17A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
100W
Stare piesă
Activ
Aplicații
Tip
Închis
Eficiență
85%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
4,23" L x 4,01" l x 1,50" Î (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V