SWM12-5-NH-MUB poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
5V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
CUI External Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SWM12-5-NH-MUB
Numărul produsului DigiKey
SWM12-5-NH-MUB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWM12-5-NH-MUB
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Descriere detaliată
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
USB Micro
Lungime cordon
59" (1,50m)
Conector intrare
NEMA 1-15P
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,17" L x 0,98" l x 1,44" Î (55,0mm x 25,0mm x 36,7mm)
Tensiune - Ieșire
5V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Curent - Ieșire (Max)
2,4A
Putere (wați)
12 W