SWM12-5-EV-P5 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Bel Power Solutions
În stoc: 129
Bel Power Solutions
În stoc: 106
Fișă de date
În stoc: 275
În stoc: 1.202
În stoc: 0
5V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
CUI External Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
SWM12-5-EV-P5
Numărul produsului DigiKey
179-SWM12-5-EV-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWM12-5-EV-P5
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Descriere detaliată
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
Polarizare
Centru pozitiv
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Europa
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Lungime cordon
59" (1,50m)
Conector intrare
CEE 7/16
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,11" L x 1,62" l x 1,11" Î (53,5mm x 41,2mm x 28,2mm)
Tensiune - Ieșire
5V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Curent - Ieșire (Max)
2,4A
Putere (wați)
12 W