SDI65-48-U-P5
Numărul produsului DigiKey
179-SDI65-48-U-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI65-48-U-P5
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Descriere detaliată
48V 65 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
SDI65-48-U-P5 Modele
Polarizare
Centru pozitiv
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Lungime cordon
59" (1,50m)
Mărime/Dimensiune
4,53" L x 2,09" l x 1,50" Î (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
Schemă CB, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Tensiune - Ieșire
48V
Număr standard
C22.2 nr. 60950-1; 55024; 55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
1,36A
Greutate
0,684lb (310,26g)
Putere (wați)
65 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
210mW (max.)