SDI36-48-UC-P5
Numărul produsului DigiKey
SDI36-48-UC-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI36-48-UC-P5
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 36W
Descriere detaliată
48V 36 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon Intrare
Modele EDA/CAD
SDI36-48-UC-P5 Modele
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,94" L x 1,97" l x 1,30" Î (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Curent - Ieșire (Max)
750mA
Putere (wați)
36 W