SDI36-12-UC-P5 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 419
Fișă de date
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 0
12V 36 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon Intrare
SDI36-12-UC-P5
Numărul produsului DigiKey
SDI36-12-UC-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI36-12-UC-P5
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SDI36-12-UC-P5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Producător
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,94" L x 1,97" l x 1,30" Î (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Curent - Ieșire (Max)
3A
Număr standard
C22.2 nr. 60950-1; 55024; 55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Putere (wați)
36 W