SDI36-12-U-P5R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
12V 36 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
SDI36-12-U-P5R
Numărul produsului DigiKey
SDI36-12-U-P5R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI36-12-U-P5R
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDI36-12-U-P5R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Producător
Bel Power Solutions
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică R/A, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,94" L x 1,97" l x 1,30" Î (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Curent - Ieșire (Max)
3A
Număr standard
C22.2 nr. 60950-1; 55024; 55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Putere (wați)
36 W