SDI200-24-U-P51
Numărul produsului DigiKey
179-SDI200-24-U-P51-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI200-24-U-P51
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W
Descriere detaliată
24V 199 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
SDI200-24-U-P51 Modele
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Lungime cordon
59" (1,50m)
Mărime/Dimensiune
7,21" L x 3,19" l x 1,67” Î (183,2mm x 81,0mm x 42,3mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Tensiune - Ieșire
24V
Număr standard
C22.2 nr. 60950-1; 55024; 55032 clasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
8,3A
Greutate
1,808lb (820g)
Putere (wați)
199 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)