PYBJ6-D12-S5-OM
Numărul produsului DigiKey
179-PYBJ6-D12-S5-OM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PYBJ6-D12-S5-OM
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 6W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 1,2A 9V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PYBJ6-D12-S5-OM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
6 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
81%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 6-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
1,24" L x 0,71" l x 0,25" Î (31,6mm x 18,1mm x 6,3mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Agenție de aprobare
Schemă CB, IEC, UL
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
1,2A