PSK-30D-24
Numărul produsului DigiKey
179-PSK-30D-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSK-30D-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 31W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 1,3A 85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
PSK-30D-24 Modele
Putere (wați)
31 W
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
88%
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,74" L x 1,54" l x 0,94" Î (69,5mm x 39,0mm x 24,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Agenție de aprobare
CE, cURus, UKCA
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60335-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
1,3A