PSK-20D-24 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Bel Power Solutions
În stoc: 43
Fișă de date
În stoc: 0
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 830mA 85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c. Intrare
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-20D-24
Numărul produsului DigiKey
179-PSK-20D-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSK-20D-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 20W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PSK-20D-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
20 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
87%
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 6-DIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,06" L x 1,07" l x 0,94" Î (52,4mm x 27,2mm x 24,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60335-1; 60601-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
830mA