PSK-20D-24-T nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Bel Power Solutions
În stoc: 43
Fișă de date
În stoc: 0
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c. Intrare
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-20D-24-T
Numărul produsului DigiKey
179-PSK-20D-24-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSK-20D-24-T
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 20W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
830 mA
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 100 – 430V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
2,99" L x 1,24" l x 1,29" Î (76,0mm x 31,5mm x 32,8mm)