PFC250-4530G
Numărul produsului DigiKey
PFC250-4530G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFC250-4530G
Descriere
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 4 Ieșire 5V 3,3V 12V 12V 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 2
20 A
Prod.
Curent - Ieșire 3
6 A
Serie
Curent - Ieșire 4
3 A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Tensiune - Izolație
2.6 kV
Număr de ieșiri
4
Eficiență
75%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Ieșire 1
5V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 2
3,3V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 3
12V
Mărime/Dimensiune
8,50" L x 4,75" l x 2,00” Î (215,9mm x 120,7mm x 50,8mm)
Tensiune - Ieșire 4
12V
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Ieșire 6
Sarcină minimă necesară
Da
Curent - Ieșire 1
40 A