Imaginea pentru MBC75-1048L nu este disponibilă
MBC75-1048L
Numărul produsului DigiKey
179-MBC75-1048L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBC75-1048L
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 75W
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a., 390V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
MBC75-1048L Modele
Curent - Ieșire 1
1.56 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 390V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,00" Î (76,2mm x 50,8mm x 25,4mm)