MBC75-1030L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru MBC75-1030L nu este disponibilă
MBC75-1030L
Numărul produsului DigiKey
179-MBC75-1030L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBC75-1030L
Descriere
AC/DC CONVERTER 30V 75W
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 30V – – – 85 – 264V c.a., 390V c.c. Intrare
Fișă de date
Modele EDA/CAD
MBC75-1030L Modele
Curent - Ieșire 1
2.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 390V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
30V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,00" Î (76,2mm x 50,8mm x 25,4mm)