MAP80-1012G
Numărul produsului DigiKey
179-2355-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MAP80-1012G
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
7.5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
2.6 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
80%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
7,20" L x 4,20" l x 1,80" Î (182,9mm x 106,7mm x 45,7mm)