LDN120-12
Numărul produsului DigiKey
179-LDN120-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LDN120-12
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 7A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LDN120-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Bel Power Solutions
Curent - Ieșire (Max)
7A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Stare piesă
Inactual
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
84%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,33" L x 1,57" l x 4,53" Î (110,0mm x 40,0mm x 115,0mm)