FLS250-2058
Numărul produsului DigiKey
179-FLS250-2058-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FLS250-2058
Descriere
AC/DC CONVERTER 58V 249W
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 58V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FLS250-2058 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
94%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
58V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,50" L x 2,50" l x 1,57" Î (114,3mm x 63,5mm x 39,9mm)