CPD250-4530G
Numărul produsului DigiKey
179-2281-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CPD250-4530G
Descriere
DC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 4 Ieșire 5V 3,3V 12V -12V 40A, 40A, 5,5A, 2A 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CPD250-4530G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
12V
Producător
Bel Power Solutions
Tensiune - Ieșire 4
-12V
Serie
Curent - Ieșire (Max)
40A, 40A, 5,5A, 2A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
250W
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
82,2%
Tensiune - Intrare (Min)
36V
Temperatură de funcționare
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Tip montare
Compact PCI®
Număr de ieșiri
4
Mărime/Dimensiune
6,40" L x 1,60" l x 5,07" Î (162,5mm x 40,6mm x 128,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
5V
Agenție de aprobare
CE, CSA, cUL, EN, TUV, UL
Tensiune - Ieșire 2
3,3V