ABC41-1T24L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
ABC41-1T24L
Numărul produsului DigiKey
179-3000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABC41-1T24L
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABC41-1T24L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
1.67 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
85%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,97" Î (76,2mm x 50,8mm x 24,7mm)