ABC200-1048G
Numărul produsului DigiKey
179-2433-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABC200-1048G
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 200W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
ABC200-1048G Modele
Curent - Ieșire 1
4.25 A
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,44" Î (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)