ABC200-1012G
Numărul produsului DigiKey
179-2435-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABC200-1012G
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABC200-1012G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
15 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
91%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,44" Î (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)