0ZRB0185FF1E
Numărul produsului DigiKey
5923-0ZRB0185FF1E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0ZRB0185FF1E
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 1.85 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0ZRB0185FF1E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
90 mOhms
Producător
Bel Fuse Inc.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Cutie
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Polimeric
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Max
30V
Pachet/cutie
Radial, Disc
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.85 A
Mărime/Dimensiune
0,402" L x 0,118" l (10,20mm x 3,00mm)
Curent - Decuplare (It)
3.7 A
Înălțime - Montat (Max)
0,618" (15,70mm)
Curent - Max
40 A
Grosime (Max)
Timp până la decuplare
8.7 s
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
30 mOhms