0ADAC0250-BE
Numărul produsului DigiKey
5923-0ADAC0250-BE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0ADAC0250-BE
Descriere
FUSE CERM 250MA 600VAC/VDC 3AB
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
250 mA 600 V AC 600 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0ADAC0250-BE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
10kA
Ambalaj
Vrac
I²t topire
0.009
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cURus
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,252" L (6,35mm x 31,80mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Rezistență c.c. la îngheț
2.755 Ohms