0685H9150-01
Numărul produsului DigiKey
5923-0685H9150-01TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5923-0685H9150-01CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5923-0685H9150-01DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0685H9150-01
Descriere
FUSE BRD MT 15A 125VAC 32VDC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 A 125 V AC 32 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0685H9150-01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
150A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
13.5
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
AEC-Q200, cURus
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,062" l x 0,026" Î (3,20mm x 1,58mm x 0,65mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0026 Ohms