0659P2000-16
Numărul produsului DigiKey
0659P2000-16-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0659P2000-16
Descriere
FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM
Referință client
Descriere detaliată
2 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Orificiu străpuns 5mm x 20mm (axial)
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
1,5kA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
I²t topire
14.0
Stare piesă
Inactual
Agenție de aprobare
CQC, cURus, PSE, VDE
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.049 Ohms