0659C2500-12
Numărul produsului DigiKey
5923-0659C2500-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0659C2500-12
Descriere
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Referință client
Descriere detaliată
2.5 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
1,5kA
Ambalaj
Vrac
I²t topire
25.0
Stare piesă
Inactual
Agenție de aprobare
CCC, cURus, PSE, VDE
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.036 Ohms