WLS28-2XW710DXQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS28-2XW710DXQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS28-2XW710DXQ
Descriere
WORK LIGHT STRIP 710MM
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 27,95" (710,0mm) 12 – 30V c.c. Plat, difuz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLS28-2XW710DXQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Producător
Banner Engineering Corporation
Caracteristici
Variabil, comutare ridicat/scăzut/oprit
Serie
Material carcasă
Aluminiu (Al)
Ambalaj
Cutie
Durată de viață nominală
75,000 ore
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector (M12)
Culoare iluminare
Alb, Răcire
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
2000lm
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Lungime
27,95" (710,0mm)
Tip lentilă
Plat, difuz
Profil (l x Î)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)