WLS28-2XUV365-570GSQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS28-2XUV365-570GSQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS28-2XUV365-570GSQ
Descriere
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; WINDOW
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Ultraviolet 22,44" (570,0mm) 12 – 30V c.c. Plat, transparent
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Producător
Banner Engineering Corporation
Caracteristici
Posibilitate de legare în cascadă
Serie
Material carcasă
Aluminiu (Al)
Ambalaj
Cutie
Durată de viață nominală
75,000 ore
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector (M12)
Culoare iluminare
Ultraviolet
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
Protecție la infiltrare
IP65/IP67/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Lungime
22,44" (570,0mm)
Tip lentilă
Plat, transparent
Profil (l x Î)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)