WLS27XWORXX3-0285DS24Q
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27XWORXX3-0285DS24Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27XWORXX3-0285DS24Q
Descriere
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Portocaliu, Roșu, Alb 11,22" (285,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Culoare iluminare
Portocaliu, Roșu, Alb
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
185lm roșu, 650lm alb
Lungime
11,22" (285,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.