WLS27XWGRYB5-0285DS24Q
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27XWGRYB5-0285DS24Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27XWGRYB5-0285DS24Q
Descriere
MULTICOLOR LIGHT STRIP 285MM
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Roșu, Verde, Albastru, Galben, Alb 11,22" (285,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLS27XWGRYB5-0285DS24Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Culoare iluminare
Roșu, Verde, Albastru, Galben, Alb
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
Roșu 185lm, Verde 400lm, Albastru 125lm, Galben 570lm, Alb 650lm
Lungime
11,22" (285,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.