WLS27XW710DSQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27XW710DSQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27XW710DSQ
Descriere
WORK LIGHT STRIP 710MM
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 27,95" (710,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLS27XW710DSQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Producător
Banner Engineering Corporation
Caracteristici
Serie
Material carcasă
Aluminiu (Al)
Ambalaj
Cutie
Durată de viață nominală
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conector (M12)
Culoare iluminare
Alb, Răcire
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
2000lm
Protecție la infiltrare
IP66/IP67/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Lungime
27,95" (710,0mm)
Tip lentilă
Tubular, difuz
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.