WLS27XW1130DSQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27XW1130DSQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27XW1130DSQ
Descriere
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 44,49" (1130,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLS27XW1130DSQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Culoare iluminare
Alb, Răcire
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
3200lm
Lungime
44,49" (1130,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.