WLS27XDW710HSQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27XDW710HSQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27XDW710HSQ
Descriere
WLS27 WORK LIGHT STRIP; HEAVY DI
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 27,95" (710,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Culoare iluminare
Alb, Răcire
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
2000lm
Lungime
27,95" (710,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.