WLS27PXRGBW285HSQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27PXRGBW285HSQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27PXRGBW285HSQ
Descriere
WLS27 PRO LIGHT STRIP; HEAVY DIF
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Albastru, verde, roșu, alb 11,22" (285,0mm) 18 – 30V c.c. Plat, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
18 – 30V c.c.
Culoare iluminare
Albastru, verde, roșu, alb
Temperatură de funcționare
-40°C – 50°C
Flux luminos
Protecție la infiltrare
IP65/IP67/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Lungime
11,22" (285,0mm)
Tip lentilă
Plat, difuz
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.