WLS27PXRGBW1130HSKQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27PXRGBW1130HSKQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27PXRGBW1130HSKQ
Descriere
WLS27 PRO LIGHT STRIP WITH IO-LI
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Albastru, verde, roșu, alb 44,49" (1130,0mm) 18 – 30V c.c. Plat, transparent
Categorie
Tensiune - Alimentare
18 – 30V c.c.
Culoare iluminare
Albastru, verde, roșu, alb
Temperatură de funcționare
-40°C – 50°C
Lungime
44,49" (1130,0mm)
Tip lentilă
Plat, transparent
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.