WLS27CWR-850DSQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27CWR-850DSQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27CWR-850DSQ
Descriere
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Roșu, Alb 33,46" (850,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Caracteristici
Posibilitate de legare în cascadă
Culoare iluminare
Roșu, Alb
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
600lm roșu, 1425lm alb
Lungime
33,46" (850,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.