WLS27CWGRYB5-0570DS24Q
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27CWGRYB5-0570DS24Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27CWGRYB5-0570DS24Q
Descriere
MULTICOLOR LIGHT STRIP 570MM
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Roșu, Verde, Albastru, Galben, Alb 22,44" (570,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLS27CWGRYB5-0570DS24Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Caracteristici
Posibilitate de legare în cascadă
Culoare iluminare
Roșu, Verde, Albastru, Galben, Alb
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
Roșu 370lm, Verde 800lm, Albastru 250lm, Galben 1140lm, Alb 1300lm
Lungime
22,44" (570,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.