WLS27CWGRXX3-1130DS24Q
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27CWGRXX3-1130DS24Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27CWGRXX3-1130DS24Q
Descriere
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Verde, Roșu, Alb 44,49" (1130,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Caracteristici
Posibilitate de legare în cascadă
Culoare iluminare
Verde, Roșu, Alb
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
Verde 1300lm, Roșu 800lm
Lungime
44,49" (1130,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.