WLS27CW1130DSPWMQ
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27CW1130DSPWMQ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27CW1130DSPWMQ
Descriere
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Alb, Răcire 44,49" (1130,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Caracteristici
Posibilitate de legare în cascadă, variabil
Culoare iluminare
Alb, Răcire
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
3200lm
Lungime
44,49" (1130,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.