WLS27CGYRXX3-0850DS24Q
Numărul produsului DigiKey
2170-WLS27CGYRXX3-0850DS24Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLS27CGYRXX3-0850DS24Q
Descriere
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Lampă de lucru Verde, Roșu, Galben 33,46" (850,0mm) 12 – 30V c.c. Tubular, difuz
Categorie
Tensiune - Alimentare
12 – 30V c.c.
Caracteristici
Posibilitate de legare în cascadă
Culoare iluminare
Verde, Roșu, Galben
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Flux luminos
1200lm verde, 555lm roșu, 1710lm galben
Lungime
33,46" (850,0mm)
Profil (l x Î)
1,06" (27,0mm) diam.